Zahradní centrum​ Čtyřlístek

Otázky a odpovědi

V této sekci naleznete dotazy, na které se nás lidé často ptají, a odpovědi na ně. Je možné, že máte přesně stejný dotaz, v takovém případě je tato sekce právě pro Vás.

Kde vás můžu najít?

Naše prodejna se nachází v městské části Brno-Komín na ulici Bystrcká 40. Vchod k nám naleznete směrem z parkoviště mezi obchodními řetězci Penny Market a Uni Hobby

Jak vás mohu nejlépe kontaktovat?

Pokud Vás cokoliv zajímá a chcete se nás zeptat, existuje hned několik způsobů jak na to. Pokud máte akutní dotaz a odpověď na něj nesnese odkladu, kontaktuje nás prosím na naše telefonní číslo 546 224 033. Pokud ovšem na odpověď tolik nespěcháte, využijte naši emailovou adresu kancelar.ctyrlistek@seznam.cz či messenger na našich facebookových stránkách. Budeme se snažit Vám nejdéle do dvou pracovních dnů odpovědět.

Kde se mohu dozvědět o vaší nejaktuálnější nabídce?

Naši celoroční a sezónní nabídku můžete nalézt na těchto stránkách v sekci Sortiment. Pokud Vás ale skutečně zajímá co pěkného jsme pro Vás aktuálně přidali do našeho výběru zboží, nezapomeňte sledovat naše facebookové stránky.

Prodáváte X/Y?

Naši nabídku naleznete v sekci Sortiment na těchto stránkách. O nejaktuálnějších nabídkách se můžete dozvědět v sekci Aktuality či ještě lépe na našich facebookových stránkách. Pokud Vás ovšem zajímá aktuální dostupnost daného typu zboží, kontaktujte nás prosím.

Za kolik prodáváte X/Y?

U nás ve Čtyřlístku se pro Vás za všech okolností snažíme vyjednat ty nejlepší ceny, jaké je možné na trhu získat. Podmínky se však mění a není tak možné za všech okolností nabídnou cenu stejnou. Pokud Vás zajímá nejaktuálnější cena konkrétního typu zboží, kontaktujte nás prosím.

Máte zájem o spolupráci?

Snažíme se spolupracovat s lokálními dodavateli. Na velkou část zboží už dodavatele máme, ale pokud pro nás máte zajímavou nabídku, neváhejte nás kontaktovat, případně se rovnou zastavte u nás na prodejně.

Odkud pochází fotografie na vašich stránkách?

Stránky jsou aktuálně stále ještě ve fázi přechodu do nové modernější podoby. Co se týká fotografií, jsme bohužel léta pozadu, proto jsme byli prozatím nuceni v některých případech využít royalty free ilustrační fotografie, ale naši fotografové pracují s plným nasazením a je naším cílem mít všechny fotografie originální tak, aby odpovídaly skutečné podobě. Do konce roku 2023 by tak s tím, jak se budou měnit roční období, měly být všechny fotografie originální.